Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.48004.56004.49004.5500
Flaga USDUSDStany Zjednoczone4.10004.20004.11004.1900
Flaga GBPGBPWielka Brytania5.07005.17005.08005.1600
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.23004.32004.24004.3100
Flaga NOKNOKNorwegia0.37400.4070
Flaga SEKSEKSzwecja0.40600.4160
Flaga DKKDKKDania0.59800.6080
Flaga CADCADKanada2.88002.9800
Flaga AUDAUDAustralia2.48002.5800
Flaga BGNBGNBułgaria2.10002.2900
Flaga CZKCZKCzechy0.15700.1690
Flaga HUFHUFWęgry0.01200.0130
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon3.70004.2000
Flaga HRKHRKChorwacja0.53000.6200
Flaga UAHUAHUkraina0.14000.1630
Flaga RONRONRumunia0.86000.9700
Flaga JPYJPYJaponia0.03500.0390
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2020-04-07 14:49:07
zamknij