Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.38004.45004.39004.4400
Flaga USDUSDStany Zjednoczone3.90003.96503.91003.9550
Flaga GBPGBPWielka Brytania4.89004.97504.90004.9650
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.07004.24504.08004.2350
Flaga NOKNOKNorwegia0.40900.4180
Flaga SEKSEKSzwecja0.41700.4250
Flaga DKKDKKDania0.58700.5950
Flaga CADCADKanada2.84002.9300
Flaga AUDAUDAustralia2.64002.7300
Flaga BGNBGNBułgaria2.10002.2900
Flaga CZKCZKCzechy0.16000.1700
Flaga HUFHUFWęgry0.01200.0130
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon3.70004.2000
Flaga HRKHRKChorwacja0.57500.6300
Flaga UAHUAHUkraina0.14000.1620
Flaga RONRONRumunia0.86000.9700
Flaga JPYJPYJaponia0.03400.0390
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2020-06-04 15:44:53
zamknij