Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.62004.70004.63004.6900
Flaga USDUSDStany Zjednoczone4.37004.45504.38004.4450
Flaga GBPGBPWielka Brytania5.42005.52005.43005.5100
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.39004.51004.40004.5000
Flaga NOKNOKNorwegia0.44500.4820
Flaga SEKSEKSzwecja0.43300.4500
Flaga DKKDKKDania0.61500.6270
Flaga CADCADKanada3.35003.4500
Flaga AUDAUDAustralia3.01003.1100
Flaga BGNBGNBułgaria2.35002.5000
Flaga CZKCZKCzechy0.18300.1920
Flaga HUFHUFWęgry0.01200.0131
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon4.00004.5000
Flaga HRKHRKChorwacja0.61000.7000
Flaga UAHUAHUkraina0.11900.1300
Flaga RONRONRumunia0.91001.0000
Flaga JPYJPYJaponia0.03200.0370
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2022-05-18 14:44:12
zamknij