Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.36004.42004.37004.4100
Flaga USDUSDStany Zjednoczone3.69003.76003.70003.7500
Flaga GBPGBPWielka Brytania4.82004.90004.83004.8900
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.05504.15004.06504.1400
Flaga NOKNOKNorwegia0.40700.4170
Flaga SEKSEKSzwecja0.42000.4280
Flaga DKKDKKDania0.58200.5910
Flaga CADCADKanada2.73002.8100
Flaga AUDAUDAustralia2.59002.6700
Flaga BGNBGNBułgaria2.25002.3700
Flaga CZKCZKCzechy0.16300.1700
Flaga HUFHUFWęgry0.01240.0132
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon3.70004.2000
Flaga HRKHRKChorwacja0.59600.6470
Flaga UAHUAHUkraina0.13000.1500
Flaga RONRONRumunia0.89000.9800
Flaga JPYJPYJaponia0.03300.0390
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2020-08-14 16:44:27
zamknij