Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.53504.59504.54504.5850
Flaga USDUSDStany Zjednoczone3.79503.86503.80503.8550
Flaga GBPGBPWielka Brytania5.30505.37505.31505.3650
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.19504.26504.20504.2550
Flaga NOKNOKNorwegia0.42900.4380
Flaga SEKSEKSzwecja0.44000.4490
Flaga DKKDKKDania0.60500.6140
Flaga CADCADKanada3.02003.0900
Flaga AUDAUDAustralia2.77002.8400
Flaga BGNBGNBułgaria2.33002.4300
Flaga CZKCZKCzechy0.17500.1810
Flaga HUFHUFWęgry0.01240.0132
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon3.70004.3000
Flaga HRKHRKChorwacja0.61000.6600
Flaga UAHUAHUkraina0.14000.1500
Flaga RONRONRumunia0.90000.9700
Flaga JPYJPYJaponia0.03150.0370
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2021-07-30 15:00:10
zamknij