Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.68004.76004.69004.7500
Flaga USDUSDStany Zjednoczone4.60004.68004.61004.6700
Flaga GBPGBPWielka Brytania5.54505.62505.55505.6150
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.83504.91504.84504.9050
Flaga NOKNOKNorwegia0.46700.4800
Flaga SEKSEKSzwecja0.43600.4490
Flaga DKKDKKDania0.62600.6400
Flaga CADCADKanada3.52003.6200
Flaga AUDAUDAustralia3.15003.2500
Flaga BGNBGNBułgaria2.42002.5700
Flaga CZKCZKCzechy0.18600.1960
Flaga HUFHUFWęgry0.01170.0127
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon4.02004.5200
Flaga HRKHRKChorwacja0.63000.6900
Flaga UAHUAHUkraina0.10000.1280
Flaga RONRONRumunia0.95001.0500
Flaga JPYJPYJaponia0.03200.0370
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2022-08-18 17:30:43
zamknij