Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.41504.47004.42504.4600
Flaga USDUSDStany Zjednoczone3.92003.97503.93003.9650
Flaga GBPGBPWielka Brytania4.89004.95504.90004.0945
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.16004.24504.17004.2350
Flaga NOKNOKNorwegia0.40900.4190
Flaga SEKSEKSzwecja0.41900.4260
Flaga DKKDKKDania0.59100.5990
Flaga CADCADKanada2.85002.9300
Flaga AUDAUDAustralia2.66002.7500
Flaga BGNBGNBułgaria2.15002.3300
Flaga CZKCZKCzechy0.16100.1700
Flaga HUFHUFWęgry0.01210.0130
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon3.70004.2000
Flaga HRKHRKChorwacja0.58700.6400
Flaga UAHUAHUkraina0.14000.1620
Flaga RONRONRumunia0.88000.9800
Flaga JPYJPYJaponia0.03400.0390
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2020-07-04 08:18:11
zamknij