Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.76004.84004.77004.8300
Flaga USDUSDStany Zjednoczone4.63004.71004.64004.7000
Flaga GBPGBPWielka Brytania5.55005.64005.56005.6300
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.78004.86004.79004.8500
Flaga NOKNOKNorwegia0.45500.4680
Flaga SEKSEKSzwecja0.43600.4510
Flaga DKKDKKDania0.63400.6470
Flaga CADCADKanada3.53003.6300
Flaga AUDAUDAustralia3.12003.2200
Flaga BGNBGNBułgaria2.36002.5100
Flaga CZKCZKCzechy0.18700.1950
Flaga HUFHUFWęgry0.01150.0127
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon4.00004.5000
Flaga HRKHRKChorwacja0.61000.6950
Flaga UAHUAHUkraina0.10000.1250
Flaga RONRONRumunia0.91001.0000
Flaga JPYJPYJaponia0.03200.0370
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2022-07-07 12:23:23
zamknij