Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.22504.31504.23504.3050
Flaga USDUSDStany Zjednoczone3.86003.97003.87003.9600
Flaga GBPGBPWielka Brytania5.01005.10005.02005.0900
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.33004.43004.34004.4200
Flaga NOKNOKNorwegia0.29500.3400
Flaga SEKSEKSzwecja0.36400.3790
Flaga DKKDKKDania0.51500.5450
Flaga CADCADKanada2.80002.8900
Flaga AUDAUDAustralia2.57002.6700
Flaga BGNBGNBułgaria2.20002.4000
Flaga CZKCZKCzechy0.16700.1770
Flaga HUFHUFWęgry0.01080.0118
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon3.50004.2000
Flaga HRKHRKChorwacja
Flaga UAHUAHUkraina0.08500.1080
Flaga RONRONRumunia0.84000.9500
Flaga JPYJPYJaponia0.02000.0310
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2024-07-15 10:05:57
zamknij