Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.23004.31004.24004.3000
Flaga USDUSDStany Zjednoczone3.90003.98003.91003.9700
Flaga GBPGBPWielka Brytania4.95005.03004.96005.0400
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.27004.37004.28004.3600
Flaga NOKNOKNorwegia0.29000.3400
Flaga SEKSEKSzwecja0.35200.3750
Flaga DKKDKKDania0.50500.5400
Flaga CADCADKanada2.82002.9000
Flaga AUDAUDAustralia2.52002.6300
Flaga BGNBGNBułgaria2.20002.4000
Flaga CZKCZKCzechy0.17000.1760
Flaga HUFHUFWęgry0.01070.0117
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon3.50004.2000
Flaga HRKHRKChorwacja
Flaga UAHUAHUkraina0.08500.1080
Flaga RONRONRumunia0.84000.9500
Flaga JPYJPYJaponia0.02000.0310
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2024-05-29 17:30:35
zamknij