Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.27004.35004.28004.3400
Flaga USDUSDStany Zjednoczone3.93004.02003.94004.0100
Flaga GBPGBPWielka Brytania4.98005.07004.99005.0600
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.48004.58004.49004.5700
Flaga NOKNOKNorwegia0.28000.3600
Flaga SEKSEKSzwecja0.37200.3830
Flaga DKKDKKDania0.51500.5650
Flaga CADCADKanada2.88002.9600
Flaga AUDAUDAustralia2.52002.6300
Flaga BGNBGNBułgaria2.26002.4200
Flaga CZKCZKCzechy0.16900.1790
Flaga HUFHUFWęgry0.01040.0120
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon3.50004.3000
Flaga HRKHRKChorwacja
Flaga UAHUAHUkraina0.08000.1100
Flaga RONRONRumunia0.84000.9500
Flaga JPYJPYJaponia0.02000.0310
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2024-02-24 13:58:13
zamknij