Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.42004.47004.43004.4600
Flaga USDUSDStany Zjednoczone3.72503.79003.73503.7800
Flaga GBPGBPWielka Brytania4.82004.92004.83004.9100
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.11004.17504.12004.1650
Flaga NOKNOKNorwegia0.40500.4150
Flaga SEKSEKSzwecja0.42100.4290
Flaga DKKDKKDania0.59100.6000
Flaga CADCADKanada2.79002.8600
Flaga AUDAUDAustralia2.67002.7500
Flaga BGNBGNBułgaria2.25002.3600
Flaga CZKCZKCzechy0.16400.1700
Flaga HUFHUFWęgry0.01230.0132
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon3.70004.2000
Flaga HRKHRKChorwacja0.58000.6400
Flaga UAHUAHUkraina0.12800.1480
Flaga RONRONRumunia0.87000.9700
Flaga JPYJPYJaponia0.03100.0370
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2020-09-18 16:23:31
zamknij