Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.51004.57004.52004.5600
Flaga USDUSDStany Zjednoczone3.70003.76503.71003.7550
Flaga GBPGBPWielka Brytania5.05005.11505.06005.1050
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.18004.25004.19004.2400
Flaga NOKNOKNorwegia0.43000.4400
Flaga SEKSEKSzwecja0.44000.4500
Flaga DKKDKKDania0.60100.6110
Flaga CADCADKanada2.83002.9400
Flaga AUDAUDAustralia2.80002.8900
Flaga BGNBGNBułgaria2.23002.3300
Flaga CZKCZKCzechy0.16300.1730
Flaga HUFHUFWęgry0.01200.0131
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon3.70004.3000
Flaga HRKHRKChorwacja0.57500.6400
Flaga UAHUAHUkraina0.12200.1400
Flaga RONRONRumunia0.86000.9600
Flaga JPYJPYJaponia0.03100.0370
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2021-01-23 08:20:56
zamknij