Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.48504.55004.49504.5400
Flaga USDUSDStany Zjednoczone3.69003.75503.70003.7450
Flaga GBPGBPWielka Brytania5.20505.27505.21505.2650
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.11004.18004.12004.1700
Flaga NOKNOKNorwegia0.43800.4480
Flaga SEKSEKSzwecja0.43700.4470
Flaga DKKDKKDania0.59900.6080
Flaga CADCADKanada2.98003.0700
Flaga AUDAUDAustralia2.79002.8800
Flaga BGNBGNBułgaria2.31002.4100
Flaga CZKCZKCzechy0.17300.1790
Flaga HUFHUFWęgry0.01220.0131
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon3.70004.3000
Flaga HRKHRKChorwacja0.59700.6550
Flaga UAHUAHUkraina0.12600.1420
Flaga RONRONRumunia0.87000.9600
Flaga JPYJPYJaponia0.03150.0370
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2021-06-14 16:28:50
zamknij