Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.27004.32004.28004.3100
Flaga USDUSDStany Zjednoczone3.93003.98003.94003.9700
Flaga GBPGBPWielka Brytania5.08005.14505.09005.1350
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.02004.08004.03004.0700
Flaga NOKNOKNorwegia0.41800.4260
Flaga SEKSEKSzwecja0.39900.4070
Flaga DKKDKKDania0.56800.5760
Flaga CADCADKanada2.92003.0000
Flaga AUDAUDAustralia2.55002.6300
Flaga BGNBGNBułgaria2.19002.2900
Flaga CZKCZKCzechy0.16600.1730
Flaga HUFHUFWęgry0.01240.0134
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon3.70004.1000
Flaga HRKHRKChorwacja0.57000.6200
Flaga UAHUAHUkraina0.15800.1680
Flaga RONRONRumunia0.88000.9800
Flaga JPYJPYJaponia0.03500.0375
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2020-02-24 16:22:50
zamknij