Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.56504.66004.57504.6500
Flaga USDUSDStany Zjednoczone4.03004.13004.04004.1200
Flaga GBPGBPWielka Brytania5.32005.47005.33005.4700
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.39004.47004.40004.4600
Flaga NOKNOKNorwegia0.43300.4570
Flaga SEKSEKSzwecja0.43300.4500
Flaga DKKDKKDania0.60900.6280
Flaga CADCADKanada3.05003.1600
Flaga AUDAUDAustralia2.76002.8500
Flaga BGNBGNBułgaria2.31002.4300
Flaga CZKCZKCzechy0.17600.1820
Flaga HUFHUFWęgry0.01220.0133
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon3.80004.3500
Flaga HRKHRKChorwacja0.60100.6450
Flaga UAHUAHUkraina0.14000.1600
Flaga RONRONRumunia0.91000.9800
Flaga JPYJPYJaponia0.03200.0370
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2021-12-04 12:53:00
zamknij