Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.44004.50504.45004.4950
Flaga USDUSDStany Zjednoczone3.67503.75503.68503.7450
Flaga GBPGBPWielka Brytania4.90004.99004.91004.9800
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.09004.18004.10004.1700
Flaga NOKNOKNorwegia0.40900.4190
Flaga SEKSEKSzwecja0.42600.4360
Flaga DKKDKKDania0.59400.6030
Flaga CADCADKanada2.78002.8700
Flaga AUDAUDAustralia2.66002.7500
Flaga BGNBGNBułgaria2.23002.3300
Flaga CZKCZKCzechy0.16300.1710
Flaga HUFHUFWęgry0.01200.0131
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon3.70004.3000
Flaga HRKHRKChorwacja0.57500.6400
Flaga UAHUAHUkraina0.12500.1430
Flaga RONRONRumunia0.86000.9600
Flaga JPYJPYJaponia0.03100.0370
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2020-12-02 16:55:12
zamknij