Kursy walut kantor Meritum Kraków

KURSY WALUT NA STRONIE ZAWSZE AKTUALNE - proszę jednak wziąć pod uwagę że ceny zmieniają się kilkanaście razy dziennie.

Prosimy zadzwonić, potwierdzić cenę i przybycie (kurs możemy zagwarantować do 1 godz.)

TRANSAKCJE POW. 5000 USD, 5000 EUR, 5000 GBP - możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

CENY HURTOWE - obowiązują od równowartości 8.000 zł

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUREURUnia Europejska4.54004.60004.55004.5900
Flaga USDUSDStany Zjednoczone3.83003.89003.84003.8800
Flaga GBPGBPWielka Brytania5.01005.08505.02005.0750
Flaga CHFCHFSzwajcaria4.23004.30004.24004.2900
Flaga NOKNOKNorwegia0.40700.4180
Flaga SEKSEKSzwecja0.43400.4420
Flaga DKKDKKDania0.60700.6170
Flaga CADCADKanada2.87002.9500
Flaga AUDAUDAustralia2.67002.7500
Flaga BGNBGNBułgaria2.23002.3300
Flaga CZKCZKCzechy0.16100.1700
Flaga HUFHUFWęgry0.01200.0131
Flaga EUBEUBUnia Europejska Bilon3.70004.3000
Flaga HRKHRKChorwacja0.57500.6400
Flaga UAHUAHUkraina0.12500.1430
Flaga RONRONRumunia0.86000.9600
Flaga JPYJPYJaponia0.03100.0370
Kurs na żywo: włącz
Aktualizacja: 2020-10-22 13:24:13
zamknij